Magia - wróżby, zaklęcia, amuletyKirke - dom     Magiczne książki

Autor: Adrian Devine,
format A5, 190 stron, oprawa miękka, cena 23,00 zł
Jakie narzędzia potrzebne są do praktykowania magii?
Czy można przewidywać przyszłość za pomocą kart tarota?
Jak się wróży za pomocą starożytnych run i jak je samemu wykonać?
Jak prawidłowo zinterpretować swój horoskop?
Które kamienie i zioła pomogą Ci uporać się z problemem?
Czy kolory i pora wpływają na powodzenie zaklęcia?
W jaki sposób Księżyc wpływa na magię?
Jak posługiwać się mocą czterech Żywiołów?
Jak tworzyć własne zaklęcia i rytuały magiczne?
Zapoznawszy się z grubsza z prawami rządzącymi magią, możesz zacząć "praktykować". Poprzez tworzenie własnych rytuałów i zaklęć zmienisz swoje dotychczasowe życie i sprawisz, że niemożliwe stanie się możliwe.
Uwierz we własne siły. W końcu wszystkie rytuały i wiedza magiczna są dziełem ludzi - takich samych, jak Ty. Ludzi, którzy nie pozostają zamknięci na wołanie Natury, którzy w życiu kierują się intuicją i potrzebą rozwoju duchowego. Odkrywanie tajemnic otaczającego Cię świata w połączeniu z odkrywaniem samego siebie, swoich ukrytych możliwości i zdolności oraz umiejętność zapanowania nad rzeczywistością to największe korzyści płynące z podjęcia magicznego stylu życia.
Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po magii. Dowiesz się z niej, jakie prawa rządzą magią, jakich potrzeba do niej akcesoriów i jak je samemu wykonać. Poznasz właściwości kamieni, roślin i innych otaczających Cię przedmiotów, które znajdują zastosowanie w rytuałach magicznych. Nauczysz się odczytywać przyszłość za pomocą prastarych technik pochodzących z różnych kultur. Przeczytasz o mocy i własnościach czterech Żywiołów oraz wpływie Księżyca na Twoje życie. Dodatkowo nauczysz się tworzyć własne rytuały magiczne dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Do góry

Na początku lat 60. XX wieku na Haiti stacjonował ze swoim oddziałem pewien pułkownik marynarki USA. Razem z nim przebywała tam jego żona. Kiedy kilka lat później powrócili do Stanów, napisali książkę, w której krytykowali ówczesne rządy na Haiti. Kiedy wiadomości o książce przeniknęły do publicznej wiadomości, haitański dziennik opublikował artykuł, w którym napisano, że pułkownik wraz z żoną zostali rytualnie przeklęci przez kapłana voodoo. Pierwszy szkic książki zaginął na poczcie, kiedy autorzy wysłali go wydawcy. Drugi maszynopis zawędrował pod niewłaściwy adres. Podczas przepisywania książki po raz trzeci cały czas psuła się maszyna do pisania, w związku z czym przepisywanie ukończono z dużym opóźnieniem i w bardzo nerwowej atmosferze. Zaraz potem pułkownik złamał nogę. Dziennikarz, który zamierzał przeprowadzić wywiad z niefortunnymi autorami nie dotarł na miejsce, ponieważ w drodze dostał ataku wyrostka i musiał być hospitalizowany i operowany. Jakby tego było mało, niedługo potem pułkownika pogryzł pies, który nie był szczepiony przeciwko wściekliźnie, w związku z czym nieszczęsny pisarz musiał wziąć serię bardzo bolesnych zastrzyków. Aby udowodnić sobie i innym, że był to tylko niefortunny zbieg okoliczności, państwo pułkownikowie postanowili spędzić wakacje na Haiti. Niestety, kilka dni przed podróżą pułkownik zmarł na niespodziewany atak serca. Tak oto klątwa voodoo została ostatecznie spełniona.

Do góry     Kirke - dom     Złóż zamówienie     Magiczne książki     Księgarnia       Czary rytuały na zlecenie!      Napisz do nas