Mała Encyklopedia znaków i omenówKirke - dom     Magiczne książki

Autor: Adrian Devine,
format A5, 204 stron, oprawa miękka, cena 23,00 zł
W dobie niepokojów, anomalii pogodowych, klęsk żywiołowych i innych zagrożeń o natężeniu największym chyba w historii, ludzie tracą zaufanie do "racjonalnych" metod radzenia sobie z rzeczywistością i uciekają się do źródeł znanych od zarania dziejów. Źródła te, jakkolwiek nie zawsze logicznie uzasadnione, wielokrotnie udowodniły swoją wartość i dodawały otuchy w najtrudniejszych czasach. Przepowiednie najsłynniejszych proroków biblijnych, wieszczów, jasnowidzów i wyroczni, oraz mądrości ludowe różnych pradawnych i współczesnych społeczności (Celtowie, starożytne ludy indiańskie, Egipcjanie, Sumerowie i inni) niejednokrotnie okazywały się skuteczne i prawdziwe. Służyły wglądem w przyszłość, dobrą radą oraz pociechą i jako takie nie zasługują na zapomnienie, a także mogą znaleźć zastosowanie w czasach obecnych.

Do góry     Kirke - dom     Złóż zamówienie     Magiczne książki     Księgarnia       Czary rytuały na zlecenie!      Napisz do nas

KSIEGARNIE toplista