Magia voodooKirke - dom     Magiczne książki

Autor: Gabriel Grant,
Oprawa miękka, format A5, 188 stron , cena 23,00 zł
Magia Voodoo - hoodoo - to jeden z najskuteczniejszych i najlepiej znanych systemów magicznych na świecie. Powstała z połączenia prastarej magii Afryki Zachodniej i Haiti z niezwykłymi wierzeniami Indian i potężną magią europejską. Za jej pomocą można dokonywać niezwykłych czynów - zyskiwać bogactwo, miłość, zdrowie i szczęście oraz uwalniać się od klątw czy uroków.
Książka prezentuje zaklęcia i składniki potrzebne do przeprowadzenia magicznych rytuałów rodem z Nowego Orleanu oraz tworzenia cudownych i potężnych amuletów na każdą sytuację życiową. Są one łatwe do przeprowadzenia czy wykonania i mogą okazać się przydatne dla każdego z nas, gdy chcemy zyskać jakąś rzecz, uczucia ukochanego czy kontrolę nad wybraną osobą, wzbogacić się, uwolnić od niechcianego związku lub pozbyć kłopotów. .

Do góry     Kirke - dom     Złóż zamówienie     Magiczne książki     Księgarnia       Czary rytuały na zlecenie!      Napisz do nas